Blogu' lui Balan
Pentru că am atras, în regiune, cea mai redusă cantitate de capital raportată la numărul de locuitori, suntem cel mai social stat
Vorba e, eu alegător... eu... apropritar, eu pentru cine votez?
Inflația informațională-i tot o taxă
Economia a ajuns să semene până la confuzie cu politica: nu câștigă cel mai bun, ci cel mai priceput în a manipula
Dacă de la săraci nu luăm pentru plata taxelor locale, atunci de la cine? De la noi?
Săracii nu-și permit să meargă decât cu mașini non-euro, Euro 1 sau Euro 2
Investitorii se implică în București mai ales atunci statul le cesionează poziția de monopol
Ce bunuri publice sunt oferite de primărie în contul achitării taxei pe proprietate?
Marketingul distorsionează raportul cerere-ofertă și scara de valori
The Best United Kingdom Bookmaker lbetting.co.uk Ladbrokes website review