La stânga!
Category: Opinii

La stânga!

Într-un stat social ca al nostru, suportul doctrinar mai mult lipsește și pe baza hazardului moral și a selecției adverse totul se aliniază la stânga și practic diferă doar cantitatea de emoție ce ne permite să clasificăm formațiunile ca fiind de stânga - stânga sau de stânga - dreapta.

Comment (0) Hits: 1197
Share