Category: Opinii
De la SovRom la Corp.
Nu ne-am vândut țara occidentalilor, exact așa cum a procedat și Moscova, după care ne-am creat capitaliștii cu ajutorul programului de privatizare în masă
Comment (0)
Hits: 1032
Share