Category: Opinii
De ce un lider este un conducător?
Pentru că "te face când tu, unde stai tu, tuturor vă e mai bine"
Comment (0)
Hits: 1356
Share
Pentru că "te face când tu, unde stai tu, tuturor vă e mai bine"
Numai politica fiscală poate împovăra sau despovăra mediul economic
Conducătorii românilor, din ce în ce mai slabi, aveau nevoie să pară deștepți și atunci au început să se înconjoare de oameni din ce în ce mai proști și lipsiți de educație
Când se încarcă populaţia cu tarife la utilităţi şi taxe până la nivelul veniturilor se ajunge la sclavagism
Dereglementare proastă a pieţei energiei,în loc să slăbească oligopolurile, alimentate cu energie produsă în condiţii de cvasimonopol de stat, le-a întărit
The Best United Kingdom Bookmaker lbetting.co.uk Ladbrokes website review